Wykład Piotra Kaczmarka „Medytacja”

Wykład Piotra Kaczmarka "Medytacja"

Zapraszamy na wykład Piotra Kaczmarka „Medytacja”, który odbędzie się we piątek 17 maja o godz. 18:00 w ośrodku w Tychach przy ul. Cyganerii 36/16A.

Wykład jest przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych buddyzmem. Na wydarzenie zapraszamy tych którzy nie mieli jeszcze kontaktu z naukami oraz tych którzy są już zaznajomieni z buddyzmem. Tematem wykładu jest medytacja w buddyzmie Diamentowej Drogi, będzie można zadawać również pytania dotyczące innych aspektów buddyzmu.

Piotr Kaczmarek jest uczniem Lamy Ole Nydaha i praktykuje buddyzm Diamentowej Drogi od 1985 roku. Współtworzył ośrodki medytacyjne m.in. w Poznaniu, Kucharach, Katowicach oraz w Karma Guen (Hiszpania), Grazu i Wiedniu (Austria). Od ponad 25 lat zajmuje się również buddyjskimi projektami międzynarodowymi. Od kilku lat lat, na prośbę Lamy Ole prowadzi ośrodek odosobnieniowy w Zagórzanach.

Zapraszamy!
Wstęp wolny.
Darowizna na pokrycie kosztów wykładu: 10 zł

Po wykładzie zapraszamy na kolację 🙂

Wspólna medytacja

Poniedziałki - 19:00
Czwartki - 19:00

! WAŻNE !

Z powodu sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce oraz zgodnie z zaleceniem Zarządu Buddyjskiego Związku Diamentowej Drogi Lini Karma Kagyu, wszystkie wspólne medytacje, wykłady oraz aktywności w naszym ośrodku zostają zawieszone do odwołania.

Dziękujemy za zrozumienie.